Náš kosmetický salon

Kosmetika je pro ženu tou nejlepší investicí

Salon Jarmily Valíčkové

Náš salon se nachází v klidné časti Bučovic v rodinném domě, který je obklopen zelení. „Rodinná pohoda”, to je častá charakteristika salonu našich klientek a nás to moc těší, protože naším cílem je nejen perfektně odvedená práce, ale i to, aby se naši klienti u nás cítili co nejlépe a uvolněně, prostě skoro jako doma. Kadeřnický salon byl otevřen v roce 1993 a tyto služby nabízíme ženám i mužům dodnes. Kosmetický salon provozujeme od roku 2012. Vaše krása je naše poslání, baví nás dělat vás krásnějsí, sebevědomější, a proto se neustále vzděláváme, aby jsme Vám přinášeli to nejlepší.

Produkty značky Phyris

Phyris je mezinárodně úspešná a uznávaná značka. Produkty se vyrábí v Německu, podle stejných přísných pravidel, jako jsou pravidla pro farmaceutický průmysl.

Osobní požadavky na kosmetickou péči každého klienta jsou různé a den ode dne se mění podle stavu pleti a ročního období i životních okolností. Phyris nabízí vysoce efektivní a tolerovanou kosmetickou péči pro každou potřebu klienta.

Po krátkém čase používání dosahujeme viditelného zlepšení pleti. Phyris je unikátní inteligentně navržená 3. – fázová koncepce péče. Sametová textura, vůně, velmi atraktivní prezentace zařazují Phyris do nejvyšší ligy.

Nejnovější techniky

Není nic horšího, než když si profesionál myslí, že už všechno zná a ví. Tohle určitě není náš případ. Zajímáme se o nové trendy, školíme se a vzděláváme, protože i péče o pleť i vlasy se neustále vyvíjí a to mílovými kroky.

Moderní technologie

Moderní technlogie ať už přípravků, které nám pomáhají oddálit na naší tváři náš odžitý čas na tomto světě, tak i přístroje, které zintenzivní a zefektivní manuální péči.

Ošetření pro každou pleť

Phyris má řešení pro každý typ pleti. Pomocí analyzéru vyhodnotím momentální stav Vaší pleti a nabídnu Vám to nejlepší ošetření v salonu a doporučím nejvhodnější pěči.

Diskrétní a profesionální přístup

Budeme Vás hýčkat a zajistíme dokonalý pocit tělesné i duševní pohody.
Jsme profesionálové s několika letou praxí, u nás budete v těch nejlepších rukou.

Ošetření problémové pleti

Protizánětlivé čištění

Protivráskové ošetření

Jste v dobrých rukou

Jmenuji se Jarmila Valíčková a kráse žen, ale i můžů se oficiálně věnuji už od roku 1989, kdy jsem maturitou ukončila obor vlasová kosmetika, kterému se věnuji dodnes.

Často mé klientky chtěly k upraveným vlasům i namalovat, tak jsem prošla několika kurzy líčení, kde jsem si potvrdila, že make-up více vynikne na udržované, pěstěné pleti a to už byl krůček k myšlence doplnit si další vzdělaní v oboru kosmetička, abych mohla klientce nabídnout ucelenou pěči nejen o vlasy, ale i o obličej. Absolvovala jsem akreditovaný kosmetický kurz a od té doby se i nadále vzdělávám.

V roce 2016 jsem náhodně objevila německou kosmetiku Phyris, která mě od prvopočátku nadchla vysoko efektivní a dobře tolerovanou kosmetickou péči. Výsledek je viditelný už po prvním ošetření. Pokud se chcete sami přesvědčit, moc ráda Vás přivítám ve svém salonu.

Jsem šťastná a vděčná zároveň, že práce je mým koníčkem. Baví mě dělat ženy krásnejší, sebevědomější a je mi tou největší odměnou jejich spokojenost a úsměv na tváři.

„Kosmetika je relaxační a odreagující. Jaruška a její profesionální přístup je velkým zážitkem. Doporučuji všem takové hýčkání!“

Ema Mladá

„Z kosmetiky u paní Jarmilky jsem byla nadšená! Zvolila jsem nejdražší produkty a vůbec jsem toho nelitovala. Bylo to poprvé, co jsem po kosmetice viděla na svém obličeji omlazení. Vřele všem doporučuji!“

Silvie Beňová

„Profesionální přístup, příjemné prostředí pro relaxaci a omlazení kosmetikou Phyris, velmi doporučuji!“

Dana Doupovcová

Domluvte si ošetření